• Müzayede
  • Son
JCDsolder 60 w 220 v Ayarlanabilir Sıcaklık havya Kiti sarı seti + 5 İpuçları + Desoldering Pompa + havya Standı

JCDsolder 60 w 220 v Ayarlanabilir Sıcaklık havya Kiti sarı seti + 5 İpuçları + Desoldering Pompa + havya Standı

 
₺ 17.99

sayı
Tuva'dasın müsait

Belki sizin gibi ürünleri var   JCSOLDER Ayarlanabilir havya : Isı up hızlı ve büyük iş havya ayarlanabilir sıcaklık olduğunu 200℃-5 ile 450℃ çoklu İpuçları değiştirme. Sarı Kılıf : Bu çanta ile, havya kiti almak olabilir o ve daha taşınabilir ve daha az yer kaplar. 14 in 1 kiti : : Havya havya kiti ile birlikte gelir, küçük anahtarı, 5 çoklu lehimleme uçları, kalay tel tüp, havya standı ve havya temizleme sünger temizleyici pad. Kullanımı : Bu yaygın kaynak devre, cihaz tamir,, takı kaynak ve için expecially için Ev DIY Dışarı bakmak! : 1. zaman havya ilk anda takılı, orada çıkacaktır bir duman İpucu sonu. Duman kısa bir süre durdurmak ve tekrar dışarı çıkmıyor. 2. kullanımı önlemek için lehim standı ve diğer yardımcıları yanmış parmaklar, ve lütfen ıslak sünger kullanmadan önce. 3. dışa havya ucu çekin yok veya bu şekilde kullanabilirsiniz, ısıtma elemanları ömrünü kısaltacaktır. 4. çok fazla lehim gereksiz yere kullanmayın. Ana Özellikleri
1 * havya AC100-130 V 60 W ABD fiş veya AC200-240 V ile 60 W ile AB tak
5 PCS * havya İpuçları 900 M çeşitli
1 * standı
1 * lehim tel 1.0mm
1 * Desoldering pompa
1 * sünger
1 * Tweerzer ESD15 4.7 inç
1 * kullanım kılavuzu
1 * aracı durumda
1 * ploybag
• 【Soldering KIT】-havya kiti ile birlikte geliyor havya, lehim teli, desoldering pompa, temizleme sünger ile standı, 5 çoklu lehimleme uçları, anti-statik cımbız, ve bir sert taşıma tüm senin lehim proje ihtiyaçlarını karşılamak için.• 【HEAT UP HıZLı ve ıSı DISSPATION EFFICIENCY】-60 watt, çabuk (2 dakika ya da öylesine). Ayarlanabilir sıcaklık ile termostat aralığı 200 ~ 450℃. Bizim yükseltme çelik-boru ile tasarım, havya daha iyi bir ısı dağılımı daha verimli olduğunu.• 【DESOLDERING PUMP】-desoldering pompa (lehim enayi) olduğunu yüksek basınç ile vakumlu tüp alüminyum vücut çerçeve, kolay tek elle kullanım sağlar; en iyi için çıkarmadan lehim PCB through gelen delik lehim eklemleri.• 【PORTABLE DEPOLAMA TOOLBOX】-Plastik taşıma oldukça mağaza uygun küçük araçları ve taşıması kolay. Lehim tabancası kaybetme önlemek ve aksesuarları. Oldukça her yerde taşımak için uygun için elektrik onarım, ev DIY ve diğer lehim projeleri.• 【RANGE of APPLICATION】The lehimleme setleri DIYER için en iyi hediye fikri vardır, çeşitli tamir kullanım elektronik ve çip panoları, kaynak, takı, gitar, saatler, kablolama, mobil cihaz, bilgisayarlar donanım, küçük elektronik iş, TV kapasitörler veya aksesuarları, senin ıvır zıvır çocuk, el sanatları ve daha.
Lehim nasıl : 1. hazırlamak lehim ve havya; Özel Olarak, bu gerekli ucu temiz tutmak için, hangi lehim ile kaplanmış olmalıdır.2. lütfen ıslak sünger kullanmadan önce.3. havya kullanmak için ısı kaynak bağlantısının, gibi PCB açar ve pedleri, ve kaynak bağlantısının tutmak ısıtmalı eşit.4. sıcaklık yüksek olduğunda yeterli, koymak lehim tel yakın ortak, lehim serbestçe eriyecek ve akış.5. lütfen lehim kaldırmak tel kalay yeterli zaman.6. götürmek havya bir yön yaklaşık 45°and güç kapalı.


Beyan Edilen Özellikler

güç:
60W
renk:
Kırmızı, Beyaz, Mavi, Siyah
fiş tipi:
Amerika, EU, CN
giriş Voltagle:
AC 100-240V
boyutlar:
226mm
Model Numarası:
TZ908Yellow
çıkış Gücü:
60W
Marka Adı:
JCD
sıcaklık Kararlılığı:
Adjustable
çıkış Sıcaklığı:
200-450

En İyi Fiyatlar